Sepetiniz

S.S.S.

Yakınınızın evinde dengeli ve sağlıklı beslendiğine, ilaçlarını düzenli kullandığına, konforunun yerinde olduğuna, tek başınayken bile kendini güvende hissettiğine ve yeterli seviyede sosyalleşebildiğine ilişkin sorular zihninizi meşgul etmeye başladığı an, kurumda bakım hizmetini değerlendirmenizi öneririz.
Tesisimizde kendi yaşamını bağımsız olarak sürdürebilen bireylerin sosyalleşmelerini ve çeşitli organizasyon ve aktiviteler ile keyifli vakit geçirmelerini sağlamaya yönelik hizmetler sunuluyor. Ayrıca, huzurevi bünyesinde yemek, temizlik, çamaşır gibi tüm otelcilik hizmetlerin sunulması, bu misafirlerimizin hayatı kimi zaman yorucu hale getiren detayları unutup, keyif aldıkları kısımlara odaklanmalarını kolaylaştırıyor.
Tesisimizin kapıları 55 yaşın üzerindeki tüm bireylere açıktır.
Sosyal hizmet uzmanımız ve danıştığımız uzmanların rehberliğinde tüm ekibimizin önceliği misafirlerimizin kaynaşıp, yeni sosyal ilişkiler kurmalarını sağlamak. Bunun için bina içinde ve dışında birçok sosyal aktivite düzenliyor, misafirlerimizin vakitlerini geniş gruplar içerisinde ve keyifle geçirmelerine yardımcı olmaya çalışıyoruz.
Tek kişilik yatak, iki çekmeceli komodin, elbise dolabı, buzdolabı, televizyon, uydu alıcısı, telefon, hemşire çağrı sistemi tüm odalarımızda standart olarak bulunmaktadır. Sakinlerimizin kendilerine ait eşyaları yanlarında getirmelerine, yeni yaşam alanlarına alışma sürecini kolaylaştıracağından, çok sıcak bakıyoruz. Diğer sakinlerin güvenliğini ve konforunu riske atmayacak ya da oda içerisindeki güvenliği olumsuz biçimde etkilemeyecek eşyaların getirilmesinde sakınca bulunmamaktadır.
Her sakinimiz, sağlık durumu müsaade ettiği takdirde belirli güvenlik kurallarını yerine getirerek dilediği biçimde tesis dışında vakit geçirebilir. Aynı şekilde sakinlerimiz kısa dönemli yatılı ziyaretler yapabilir, yaz ve kış tatillerine çıkabilirler. Bu dönemlerde tıbbi, sosyal ve psikolojik açıdan durumun kontrol altında tutulabilmesi amacıyla ekibimiz sakinlerimizi düzenli olarak takip eder. Böylelikle her şeyin yolunda olduğundan ve iyi vakit geçiriyor olduğunuzdan emin oluruz.
Tesisimizde servis edilen öğünler, aşçımız tarafından titizlikle hazırlanmaktadır. Öğünlerin misafirimizin beslenme ihtiyaçlarına uygun olup olmadığı diyetisyen tarafından düzenli olarak kontrol edilmektedir. Şeker hastalığı veya tansiyon rahatsızlığı bulunan misafirlerimiz için özel yemek hazırlanmaktadır.
İstenilmesi durumunda kurumdaki kaydınızı kalıcı olarak kapattırabilirsiniz. Ayrılış işlemleri için kuruma 1 ay önceden haber verilmesi uygun olacaktır. Bu süre zarfında ekibimiz sakinimizi ayrılış için hazırlayacaktır.